| kitisupercool a întrebat:

Buna,daca imi fac cont pe Voyo trebuie sa platesc?

Răspuns Câştigător
| Larrissa21 a răspuns:

Nu. Totul in viata asta e absolutamente gratis. Logic ca trebuie sa platesti!

4 răspunsuri:
| luliluli a răspuns:

Da. De ce nu incerci vplay? o sa-ti placa, si e gratuit.

| pYv a răspuns:

Logic ca habar nu ai ce e ala si vorbesti degeaba.Contul ti-l faci gratis si te poti uita la ce aau ei "free" si au cateva filme free pentru care nu trebuie sa platesti celalalte sunt cu bani "plata prin card " si alte aleawinkingSalut

| cflori a răspuns:

Da.Sunt doua modalitati de plata:platesti online cu cardul 16 lei pe luna sau prin telefon cu 3 sau 4 euro.

| mmmiii a răspuns:

Cred ca da happy