| blabla_1763 a întrebat:

! Am o idee pentru cei ce sunt fani ai lui Nini.Sa scriem la reviste (Bravo, Bravogirl, Popcorn, Coolgirl, etc.)scrisori sau email-uri in care sa spunem ca am vrea mai multe articole si postere cu Nini! Nu e bine? Ca sa fim seriosi, ati vazut vreodata un poster cu Nini? Eu nu.Deci daca noua chiar ne place atunci cred ca ne-ar placea mult articole si postere cu NINI.Eu una o sa le scriu revistelor! Voi ce spuneti? Eu cred ca asa putem reusi daca suntem mai multi si o sa avem e postere NINI

Răspuns Câştigător
| TheVampireDiaries a răspuns:

Si eu

2 răspunsuri:
| RoseXD a răspuns:

Mnu stiu. adica nu multa lume o cunoaste pe Florencia sau serialul Nini. thinking nu stiu daca iese ceva laughing"

| Liana_2095 a răspuns:

Mda...și mie îmi place mult Nini dar nu cred ca o sa ne dea ceva.sad