| Iulika96 a întrebat:

Poate careva sa-mi spuna cat costa si cand apar urmatoarele reviste? (Va rog sa-mi spuneti pentru fiecare in parte): CoolGirl, BravoGirl, Bravo, Popcorn. Imi puteti da si alte idei legate de reviste daca mai stiti.

Răspuns Câştigător
| loove_5215 a răspuns:

Cool girl-4 leihappy
Bravo girl-2 leihappy
Bravo-2 leihappy
Popcorn-3, 99 leihappy
OK-4 lei
acestea sunt preturile corecte pentru ca eu mi le iau mereu. funda? te rogpuppy dog eyes

4 răspunsuri:
| M.madallina a răspuns:

Bravo girl si bravo costa fiecare 2 lei si apar martea o data la doua saptamana(o marti bravo o marti bravo girl)coolgirl apare la sfarsitul fiecarei luni si costa 4 lei iar popcor la fel ca si cool girl

Răspuns utilizator avertizat
| f a răspuns:

Cool Girl am impresia ca costa ori 3 lei ori 4lei, Bravo girl si bravo costa fiecare 2 lei, iar Popcorn 4 lei

| davidwarner a răspuns:

CoolGirl costa 4 lei
Popcorn costa 3, 50
Bravo si BravoGirl costa 2 lei