| blabla_1763 a întrebat:

! Am o idee pentru cei ce sunt fani ai lui Nini.Sa scriem la reviste (Bravo, Bravogirl, Popcorn, Coolgirl, etc.)scrisori sau email-uri in care sa spunem ca am vrea mai multe articole si postere cu Nini! Nu e bine? Ca sa fim seriosi, ati vazut vreodata un poster cu Nini? Eu nu.Deci daca noua chiar ne place atunci cred ca ne-ar placea mult articole si postere cu NINI.Eu una o sa le scriu revistelor! Voi ce spuneti?!

Răspuns Câştigător
| TheVampireDiaries a răspuns:

Cred ca este o idee foarte buna! Daca suntem fani cu adevarat merita sa faci ceva pentru a obtine asta.Eu o sa trimit si vedem apoi daca merge si baga la reviste postere! Geniala idee!

6 răspunsuri:
| Bojthe a răspuns:

MIe mi-ar placea si chiar o sa pun in practica aceasta ideelove struck
funda?
bibi G.B.U

| DeeeaA a răspuns:

Bravo e o revista in care iti spune ce mai fac vedetele.
Bravo girl o cumpar mereu si nu am nevoi cu postere cu NINI.Nu e atat de frumoasa pentru poster si mai ales nu are ce cauta intr-o revista de adolescente.
In Popcorn nu da postere cu desene animate.
Iar posterele sunt in functie de anumite voturi sau de vedetele in voga.
Poti ruga pe cineva sa iti scoata la imprimanta o poza mare in format A4 sau A3 cu Nini. Nu toata lumea vrea poster cu ea.

Funda?

| BBdragutza a răspuns:

Super idee! O sa o punem in practica iar dupa sa vedem daca iese ceva, dar eu zi ca da, daca fanii vor nini atunci ar trebui sa aprecieze asta si sa o dea si pe nini in revistele noastre preferate!

| EuTeIubesc a răspuns:

Shi eu!

| SociallyDepressed a răspuns:

Nu toti vrem postere cu Nini straight face
Unii chiar o urasc.

| Andreiutzaaa a răspuns:

Este o idee excelentalove struck. Dar cel mai bine ar fi sa mai fie episoade laughing