| alexionut a întrebat:

Am o intrebare: a aparut sau va aparea filmul wanted 2
lasati link daca puteti

Răspuns Câştigător
| FenderBender a răspuns:

Nu a aparut inca. Cred ca anul asta trebuie sa apara dar nu stiu sigur luna :) In orice caz de aparut sigur apare :)
http://www.cinemagia.ro/filme/wanted-2-44064/

2 răspunsuri:
| PredatoR a răspuns:

Inca nu a aparut, anul acesta cica o sa apara, nu se stie exact data si eu il astept, primul a fost foarte tare, dar nu o sa mai joace Angelina Jolie in astacrying, asa se zice, va fi inlocuita de Kristen Stewart, oricum nu cred ca mai avea vreun rost sa apara ca la sfarsitul filmului isi servise singura un glont in cap si nu prea avea modalitati sa o "invie" da oricum mi-ar placea sa o vad in continuare happy