| deutSa a întrebat:

A aparut filmul Avatar 2? Ca azi am aflat si eu ca prin 2010 parca, a aparut traileru` de la noul film Avatar. daca a aparut, lasati si un link! Multumesc

3 răspunsuri:
| m77 a răspuns:

Nu a aparut inca. de abia se filmeaza. cei de la imdb preconizeaza ca va fi lansat cativa ani mai tarziu. totul nu e decat speculatie. cert e ca anul acesta nu se lanseaza.

| MouSSEauChoColat a răspuns:

Salut! In 2009 a aparut primul film dar nu a aparut si partea a doua. Unde ai citit sau de unde ai auzit ca a aparut Avatar 2? Sincer, nu cred ca exista.

| zubby05 a răspuns:

Filmările la Avatar 2, 3 si 4 vor începe în ianuarie 2014 și vor dura 3 ani, filmele urmând a fi lansate in: 2016-Avatar 2, 2017-Avatar 3, 2018-Avatar 4.