| Sabretooth a întrebat:

Am o intrebare cam ciudată.
Pot să folosesc Netflix doar in perioada gratuită fără să trec nici un cont nimic?
Adică doar o lună si atât?
Fără să pun cont bancar?

Răspuns Câştigător
| Lioana a răspuns:

Din pacate nu se poate sa beneficiezi de luna gratuita daca nu dai datele de pe card. Dar nu-ti fa griji, daca anulezi abonamentul cu o zi inainte sa expire luna gratuita nu iti vor lua bani de pe card. De fapt daca nu ai bani in cont atunci cand e data platii nu se vor lua mai tarziu daca apar bani pe card. Va trebui sa initiezi tu plata daca vei dori din nou abonament.

5 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

Daca ar fi asa, ai putea face conturi la discretie si sa le tii o luna pe fiecare, la nesfarsit.

| Andreeush a răspuns:

Nu poți fără cont.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Poți sa îl folosești doar luna gratuita, dacă îți bagi cardul. Fără card nu poți să îți faci cont

| 500067790 a răspuns:

Din păcate nu

| ℓαυяα a răspuns:

Poți sa îl folosești doar o luna dar trebuie sa bagi datele cardului. Înainte sa expire luna trebuie sa anulezi abonamentul.