| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa imi fac cont pe Netflix fără să aleg un abonament dupa luna gratuită?
Sau cum sa iau un cont gratis?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ai nevoie de card visa/mastcard pentru a face acel cont, apoi ti se trag automat banii din cont

| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti!
Uita de tras pe sfoara si devino si tu om cinstit!
Netflix iti da 1 luna gratis, dupa care trebuie sa platesti $7 sau $10 pe luna, in functie de cati utilizatori vrei sa ai.
Nu vrei sa platesti abonament, poti sa traiesti si fara Netflix, ca nu te obliga nimeni!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Vrei sa tragi teapa la Netflix? Ai cont gratis o luna si pe urma platesti si tu ca toti oamenii normali.

| Sn4k3 a răspuns:

N-ai cum, iti faci abonament si il opresti dupa ce trece luna gratuita.

| Chiron a răspuns:

Nu poti face acest lucru.