| Alexa_4667 a întrebat:

Am o intrebare, nu e foarte grea. Am incercat sa-mi aduc aminte numele episodului de la Powerpuff Girls, acela in care canta. E ceva de genu: fara noapte nu e zi, fara soare nu e ploaie etc. Da, inca ma uit la desene( si chiar imi place, am crescut cu ele, mi-e mila de generatia care se uita la Hannah Montana). Va multumesc pentru raspunsuri

4 răspunsuri:
| Carlamonicaanghele a răspuns:

Eu ma uit la jonas brothers

| LittleMissCupcake a răspuns:

Cred ca la asta te referi http://www.funniermoments.com/watch.php?vid=d6be9283d
Stiu ca l-au dat si la noi, dar nu l-am gasit pe internet in romana. Episodul se cheama,, See Me, Feel Me, Gnomey''