| disneychanel a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care privesc serialul "El barco" .Ultimul episod care a fost rulat din sezonul 2 este 14?Daca da spuneti-mi va rog cind apare urmatorul sau daca este unde il pot vedea?

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Da, episodul 14, „La noche de Reyes" a încheiat sezonul 2.
Conform wikipedia, cel de-al treilea sezon a fost confirmat, însă data oficială a lansării nu. Ai puțină răbdare.
Numai bine!

| disneychanel explică (pentru Diabolique):

Multumesc mult.Voi avea nevoie de rabdare pentru ca ador serialul.

| Diabolique a răspuns (pentru disneychanel):

Nu ai pentru ce!
Între timp ai putea să vizionezi serialul „Lost" care se aseamănă cu preferatul tău. Face ca așteptarea să fie mai ușoară.
O zi faină în continuare!

| disneychanel explică (pentru Diabolique):

Mersi...La fel!