| danageorgiana99 a întrebat:

Nu stiti unde pot vedea ultimul episod din sezonul acesta din "pariu cu viata"? va rog spuneti-mi.

Răspuns Câştigător
| SiminaSalvadore a răspuns:

990. ro, ti-as da sit-ul dar nu ma lasa! Vizionare placuta(am uitat duci mausul pe sectiunea seriale si iti apar mai multe seriale in ordine alfabetica si cand l-ai gasit dai clik pe el dupa care dai pe "Vezi seriale online" scrisu de jos(adica nu cel mare si ingrosat, cel mic si subtire)si dai click si dai pe prima optiune(se incarca mai usor)asteapta 4-5 minute si dupa vizionare placuta) Sper ca te-am ajutat!

| danageorgiana99 explică (pentru SiminaSalvadore):

Mersi, apropo ador the vampires diaries...winking

| danageorgiana99 explică (pentru SiminaSalvadore):

Nu imi da doar ep trecut nu si ultimul

7 răspunsuri:
| DeeaDlk a răspuns:

Sau incearca pe www.voyo.ro.

| danageorgiana99 explică:

Nu vreau ep 10, ci ultimele doua episoade din sezonul acesta, nu imi puteti spune?

| SiminaSalvadore a răspuns (pentru danageorgiana99):

Pe 990. ro stiu ca apare la o zi sau 2 dupa ce a fost difuzat la TV (sau cel putin asa se intampla cu The Vampire diaries)