| SbMbNcSmlPcrD a întrebat:

Am o intrebare s-a va pun.Voi ce credeti SAO(Sword Art Online)e cel mai bun anime? Findca eu asa cred.As vrea s-a imi puteti zice ce credeti.V-a aparea un nou sezon sau nu? Findca eu as da un raspuns neutru.Findca finalul a aratat ca da asta e finalul dar ar mai putea s-a fie si hmmm face din nou cele 100 de etaje.A si inca o intrebare.Ce animeuri mai stiti de genul acesta?

Răspuns Câştigător
| Okami23 a răspuns:

Accel World asemanator
e un anime bun, dar nu cel mai bun
as vrea un nou sezon sa arate lumea alfheim online mai bine si impreuna cu asuna

| SbMbNcSmlPcrD explică (pentru Okami23):

Ms de raspuns.Ti-as da pe loc funda dar eu nu am vazut decat un ep din Accel World si un singur personaj nu mi-a placut.Baiatul ala gras cam zici ca producatorii si-au batut joc de el.

1 răspuns: