| andreeasandu a întrebat:

Funda pentru cel/cea care imi spune cum s-a terminat telenovela teresa de pe acasa tv.

4 răspunsuri:
| ralucaralu a răspuns:

Teresa i-a pierdut pe cei dragi si si-a dat seama ca a gresit. A suferit foarte mult si le-a cerut iertare tuturor, inclusiv lui Arturo, dar nimeni nu a iertat-o. A vrut sa ii dea inapoi banii lui Fernando, dar acesta nu i-a vrut. Si-a donat toata averea la o casa de copii si a ramas saraca ca inainte. S-a trezit singura intr-o casa mare, dar fara nimeni langa ea. La sfarsit, in timp ce plangea pe jos langa pat, a intrat Arturo pe usa si a sarutat-o.Atat. Mie mi se pare ca s-a terminat cam brusc, nu a obtinut iertarea mamei ei, doar a lui Arturo. Mariano s-a casatorit cu Aurora, iar Luisa va avea un copil cu Fernando. Poti sa gasesti pe internet ultimul episod.

| Carrie a răspuns:

Teresa a vrut sa-i dea banii inapoi lui Fernando,el nu i-a acceptat,asa ca Teresa a donat toti banii ei impreuna cu casa,la acel centru s-a intalnit cu Arturo si i-a cerut s-o ierte.El nu a iertat-o,Teresa s-a adus dupa aceea la mama si matusa sa se caiasca dar nici ele nu au iertat-o,Teresa a mers apoi acasa,in dormitor a vazut ursul mare de plus pe care il iubea mult si cel mic in care erau bijuteriile,pe cel mic l-a dat deoparte spunand ceva de genul:nu pe tine te vreau!, apoi l-a imbratisat pe cel mare si a inceput sa planga. Dintr-o data a aparut Arturo plangand(cateva lacrimi).S-a apropriat de Teresa, ea implorandu-l s-o ierte.EL A IERTAT-O SI TELENOVELA S-A TERMINAT CU SCENA CAND EI DOI SE SARUTA.
Sfarsit...

| Rebeca_5235 a răspuns:

Pe scurt Teresa se caieste de toate"pacatele" si Arturo intr-un final o iarta. Dar poti sa te uiti pe net chiar daca nu intelegi Spaniola sunt sigura ca o sa te prinzi iar daca intelegi si mai bine.http://www.youtube.com/watch?v=PCDaQbj3D6M

| AnaAnalya a răspuns:

Superrr frumos mi-a venit sa plang!