| LoveIsEvol a întrebat:

Am o problema cu BS Player deoarece nu mai pot viziona filme. dau 2x click imi deschide dar ecranul ramane negru...in urma cu 10 min m-am uitat la un ep. si totul a mers perfect. ce pot face? plz help

Răspuns Câştigător
| scosei a răspuns:

Am avut si eu problemele astea. Nu stiu ce s-a intamplat dar am instalat VLC. Este un program superb, contine toate codecurile, introduce singur subtitrarea (daca se afla in acelasi folder cu filmul), deschide extensii pe care BS Player nici nu le recunoaste, etc. Programul este de nota 10+ si pe deasupra este FREE. Adresa de la care il poti descarca este: http://www.videolan.org/vlc/

1 răspuns:
| RazzyFUnik a răspuns:

Reinstaleazalwinking cateodata mai da eroare softul