| RaluckaRoxx a întrebat:

Am o problema. Trebuie sa invat 13 nume de personaje japoneze dintr-un serial(Brothers Conflict poate il stiti si trebuie sa invat numele celor 13 frati) da nu stiu cum. Ma puteti ajuta sau saimi spuneti cum sa le invat mai repede? FUNDITA

2 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Pai nici n-au nume grele, ce e asa de greu de invatat laughing? Mai ales daca iti place serialul. Le citesti de cateva ori si ar trebui sa le retii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le înveți exact așa cum ai învățat până acum poezii sau lecții pentru școală...