| disneychanel a întrebat:

Am privit acum citiva ani un film dragoste comedie,dar nu stiu cum se numeste.Iata ce tin minte: era o fata blonda cu parul scurt careia tocmai i-a murit sotul,ea consuma alcool,era pierduta dar intr-o zi se intilneste cu un baiat in metro care o linistea cind ea era sub influenta alcoolului.Apoi incep sa se placa etc.Pina a urma ei isi lasa o scrisoare sub un copac unul altuia si decid sa le citeasca dupa un an.Acolo ei dewscopera mai multe unul despre altul s.a Ma poate auta cineva?Cum se numeste?

Răspuns Câştigător
| iam2good2u a răspuns:

Cred ca se numeste "My sassy girl". de fapt sunt destul de sigur. bafta

| disneychanel explică (pentru iam2good2u):

Daaa,e acesta mersi mult!

1 răspuns: