| BlueSquare a întrebat:

Am si eu cateva intrebarii despre serialul violetta.
1)Cand incepe sezonul 3?
2)Violetta ramane cu leon la sfarsitul sezonului 2(Am vazut pe net ca se saruta cu el )
3)Ce va fi in sezonul 3?
4)Cate sezoane are?
5)Care va fi perechile de indragostiti la sfarsitul sezonului 3?
6)La sfarsitul sezonului 3 violetta ramane cu leon tomas?
7)Se intoarce tomas in sezonul 3?
8)Tomas se impaca cu violetta in sezonul 3?
Va rog raspunsuri serioase.

Răspuns Câştigător
| 75414254 a răspuns:

1). se pare ca Diego Ramos(German) a anuntat ca vor incepe filmarile pentru Violetta 3 in aprilie, dupa ce termin turneul mondial''
2).Da Violetta ramane cu leon am vazut pe net
3).Sezonul 3 ni-i prezinta inca o data pe elevii studioului Studio On Beat
care au mai crescut putin, dar care mai au inca multe de invatat. Seria incepe cu turneul lor mondial plin de succes cu YouMix care se apropie de sfarsit in Europa, iar elevii se intorc la Buenos Aires pentru ultimul an de scoala. Insa succesul din Europa a schimbat visurile si

ambitiile lor personale, iar grupul odata unit incepe sa se destrame. Gregorio isi deschide un nou studio care va ajunge sa concureze cu On Beat, convingandu-i si pe alti elevi sa i se alature
4).momentan sunt 2 sezoane, se anunta si al 3-lea
5).inca nu se stie abia au inceput
6).va ramane cu Leon daca nu se intoarce Tomas deoarece Tomas a renuntat pentru ca in viata reala a avut alte planuri si nu a putut continua in sezonul 2
7).asta inca depinde de el in viata reală
8).doar daca se intoarce