| Kolors a întrebat:

In serialul Violetta, sezonul 1 tomas ramane cu francesca,violetta cu leon,maxi cu naty, braco cu camilla? Asa este?

Răspuns Câştigător
| happygirll a răspuns:

Deci, la sfarsit Tomas pleaca si el ramane singur, Francesca isi da seama ca Tomas e un prieten bun, dar mai mult nimic.Ei au incercat sa fie impreuna, dar Tomas se uita prea mult la Violetta, asa ca s-au despartit. Maxi cu Naty isi dau seama ca se plac. Si Ludmila incearca sa-i desparta pentru ca Naty deja nu face ce-i spune Ludmila, si nu stiu sigur daca era la sfarsitul sezonului 1, pentru ca eu m-am uitat si sezonul 2 pana la episodul 40, dar Mai si Naty raman impreuna, iar Braco ramane singur si in sezonul 2 el dispare, iar Camila ramane certata cu Broduey, deci Tomas-singur pentru ca pleaca, Violetta-Leon pana apare Diego, Francesca-singura, dar in sezonul 2 se indragosteste de alt baiat, Maxi cu Naty, Braco-singur si Camila-singura.

2 răspunsuri:
| Cartofaru2000 a răspuns:

Da!

| NebunaMaa a răspuns:

Nu. Violetta = certata cu Tomas, Maxi = a ramas cu o prietena veche, iar Braco singur tongue (asa stiu eu.winking )