| Fikki a întrebat:

Am si eu o intrebare.Ca sa vad un program tv online in internet explorer am instalat programul sopcast dar tot nu merge.Ce ar mai fi de facut?

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Cand intri pe site iti apare sus o bara dai click pe ea si dai "run addons" (sau a doua varianta sa ruleze addon-ul pe toare web site-urile)

Bafta!

2 răspunsuri:
| Fikki explică:

Nu imi apare aceea bara si am instalate toate programele, totusi imi spune ca pluginul VLC nu este instalat sau instalarea este gresita.

| PigsCanFly a răspuns:

Go for Chrome.