| adutzadragutza a întrebat:

Am si eu o intrebare(funda garantat), pentru verisoara mea mai mica, vrea sa vada un episod din Spioanele de pe fostul post de desene FoxChits, dar pe net, erea un episod in care Clover avea un jurnal, iar Alex si Sam il gaseau si il citeau, iar in el scria despre ele si ele se cam supara si cam asa. Dac stiti cumva. Plizz de mult ma roaga sa il gasesc.

Răspuns Câştigător
| Woofy a răspuns:

Uite aici`:x asta e:)
http://www.youtube.com/watch?v=4_VRVSVKfJI

2 răspunsuri:
| Woofy a răspuns:

Multumesc pentru apreciere:*

| Gya_8215 a răspuns:

Da pe youtube spioanele 2010 in romana ca si eu m-am uitat zilele astea si vezi ca sunt cate 2 sau 3 parti