| Teddy1love a întrebat:

Hey! De curand am terminat The Vampire Diaries si ma gandeam sa ma apuc de un alt serial numai ca nu prea am idei. Stie cineva niste seriale reusite, care v-au impresionat?

Răspuns Câştigător
| IssabellaLoLa a răspuns:

Uite, toate serialele pe care le-am vazut eu, sunt superbe!
Sunt cu adolescenti majoritatea, bunaciuni alea alea smug cum ne place noua smug laughing
Bun:
1) Pretty Little liars- genial.
2) teen wolf- superb
3) misfits- interesant
4) awkward
5) 90210
6) gossip girl
7) the secret life of an american teenager
8) true blood (daca vrei gen tvd, dar nu e cine stie ce, iti zic de pe acum)

Sunt geniale toate, dar daca ai vrea un serial gen the vampire diaries, eu spun sa te uiti la TEEN WOLF. cred ca este mai frumos ca tvd

8 răspunsuri:
| KatyKat a răspuns:

Iti propun niste seriale super bestiale, cel mai tare imi place The Vampire Diares desigur, apoi Gossip Girl, Pretty Little Liars, Teen Wolf, The secret circle, Supernatural, Castle. funda? happy

| HellGirl666 a răspuns:

Bună. ☺
Supernatural, Dr House, Grey's Anatomy, American Horror Story, F.R.I.E.N.D.S.

| adrili10 a răspuns:

Iubiri secrete
laughingis misto funda

| DV a răspuns:

Te poti uita la :
1.Pariu cu viata
2. Iubiri secrete
3. Ochii din umbra
4.Pe banii parintilor
5.Te poti uita de asemenea pe Animal planet.
6.X factor
7.Fosta mea iubire
Cam atata stiu dar nu m-au dat pe spaaaaaaaaaaaaaaate... sper sa-ti placa... funda?

| ღSecretღ a răspuns:

Pretty Little Liars si eu am terminat de vazut ultimile episoade aparute de la The Vampire Diaries! :*

| AnaaML a răspuns:

Eu zic sa te uiti la 90210, este un serial foarte reusit. daca iti plac cele cu adolescenti. ( sa stii ca te ajuta si in viata de zii cu zii )

Te mai poti uita la Once upon a time, daca iti plac intr-un fel desenele.

Sunt seriale care nu au fost enumerate mai jos.

Mai poti incerca Gossip girl, Chuck, sau Two man and a half.

| Lavinia640 a răspuns:

Si eu m-am uitat la TVD dar acum ma uit la Merlin, CSI:New York.....si uneori la anime-uri.

| ALoveHateRomance a răspuns:

Ai putea sa incerci Skins UK, dar acum depinde si de varsta, The Secret Circle sau Pretty Little Liars, sunt multe seriale, ai de unde sa alegi. big grin