| Marius352 a întrebat:

Am un cont de voyo, cu abonament etc deci teoretic pot viziona orice film.Am ultima versiune de flash player dar filmele, absolut niciun film nu se incarca.

2 răspunsuri:
| TudyCFR a răspuns:

Poate fi problema de la net si incearca sa te uiti de pe google chrome daca nu merge vorbeste si cu cei de la voyo

| Miss25JK a răspuns:

Aceasi problema am avut-o si eu. Merge doar cu mozilla firefox 29 apoi instaleaza add ons widevine de la voyo refresh si totul va merge