| anonim_4396 a întrebat:

Buna dimineata! Caree ultima versiune de Adobe flash player?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ultima versiune stabila este 13.0.0.214. A aparut si versiunea 14 Beta.

| anonim_4396 explică (pentru Ioandelasal):

Deci sa nu am asa incredere mare in el daca e beta?

| Ioandelasal a răspuns (pentru anonim_4396):

Parerea mea este sa descarci versiunea stabila si apoi o sa poti descarca si versiunea 14, in scurt timp.

| efpies a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba da, doar ca s-ar putea sa apara erori sa iti dea crash la unele chestii.Asa ca parerea este sa folosesti versiunea stabila.

| anonim_4396 explică (pentru efpies):

Multumesc.

7 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Http://www.softpedia.com/......ayer.shtml
13.0.0.214 versiunea stabila, 14.0.0.126 versiunea beta (beta inseamna in curs de dezvoltare, poate functiona incorect)

| efpies a răspuns:

14 Beta.Si versiunea stabila este 13.0.0.214

| SabIsAwesome a răspuns:

14 Beta.