| Bianca38 a întrebat:

Hei Bună am văzut și eu odată de mult un film parcă pe kanal d era despre un băiat care numai știu ce făcuse vreo infracțiune sau ceva și pentru ca era minora sau nu mai știu de ce i-au la picior chestie de aia cu gps care daca se îndepărtează la mai mult de nu știu câți metrii de casa începe sa piuie și vine politia ceva gen arest la domiciliu așa și după se muta și o fata în vecini foarte frumoasa care îi place mult de ea și o urmareste mereu pe geam și dupa nu știu cum ajung sa vorbească și își găsesc și o chestie comuna ca el vede ca ceva e neinregula cu vecinul lor batran care mereu vede ca face chestii ciudate ca intra oameni care nu mai ies tara niște cu sânge și ei cred ca omoară oameni și împreună cu un prieten al acelui băiat încearcă sa afle ce e și intr-o noapte chiar se duce prietenul acelui băiat acolo în garajul bătrânului sa vadă ce e în sac și e pe punctul sa îl prindă. CAM ATÂT știu eu dacă mă puteți ajuta cu numele filmului

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

„Baiat care era minoră". Nu vrei sa reformulezi tentativa asta de text? Ca nu am inteles mai nimic.

| KiszMy a răspuns (pentru darrio2007):

Infracțiunea pe care o făcuse băiatul era minoră

| darrio2007 a răspuns (pentru KiszMy):

Aha! Textul tot tentativă ramane. Un singur punct. Cred că si ăla pus din greseală.