| anonim_4396 a întrebat:

Am văzut acum câteva luni un film cu un polițist care răpea fete, le ducea la un motel unde erau bătute și violate.Era şi o fată care a băut,a prins-o în trafic, a dus-o acolo şi până la urmă a omorât-o.
A dus la motel şi un cuplu pe care voia să-l omoare,dar nu a reuşit.
Fetele care erau bătute,erau urmărite de la un televizor sau ceva de genul de nişte bărbaţi şi o femeie.
Cine îmi spune cum se numeşte filmul, primeşte fundă!

2 răspunsuri:
| Anonimul00700 a răspuns:

In ce zi ai vazut filmu si pe ce program?

| anonim_4396 explică (pentru Anonimul00700):

Asta nu mai ştiu.
Ştiu că probabil nici nu o să primesc răspuns la întrebare, doar am încercat. :-