| Fluffster a întrebat:

Am vazut acum ceva timp un film cu 3 copii, un baiat o fata, si un copil mic. Un nene, unchiul lor le-a dat foc casei, folosind o lupa imensa, si cei 3 copii au ramas orfani. Ei au ramas in grija unchiului si mai tarziu a matusii. din cate imi amintesc ei fugeau de unchiul lor. filmul este in stil gotic. Stiu ca matusa lor iubea gramatica si avea casa pe o stanca gen.thinking ma rog. daca vi se pare cunoscut imi puteti spune cum se numeste :3 treiesc cu impresia ca unchiul lor este jucat de Johnny Depp dar nu gasesc pe net filmul -.- gasisem niste poze pe tumblr dar nu scria numele...

Răspuns Câştigător
| Mădă0611 a răspuns:

Da, O serie de evenimente nefericite, Lemony Snicket's A series of unfortunate events, cu Jim Carrey

| Fluffster explică (pentru Mădă0611):

Asta ee ♥ Mersiiii

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RΔϟVAη a răspuns:

Vroiam sa pun aceeasi intrebareee big grin cred ca l-am vazut acum 3 ani si tot imi aduc aminte de el.