| MrsVamp a întrebat:

Am vazut acum ceva timp un film horror despre o familie care se mutasera intr-o casa bantuita. Au auzit si ei acest zvon, dar nu credeau in el. Intotdeauna la ora 3 si ceva dimineata se intampla ceva bizar. Si imi amintesc ca la final, barbatul isi omoara cainele, dupa care incearca sa-si omoare si familia parca... cert e ca o ia oarecum razna...
Stie cineva din ce film e? thinking

1 răspuns:
| Naimad a răspuns:

Nu, dar daca l-ai vazut la Cinema, roaga personalul sa iti spuna ce ai vizionat, si daca l-ai vizionat pe TV, intra pe un site cu programului de atunci cand l-ai vazut. Si eu l-am vazut la Cinema si nu ii stiu numele deoarece eu am adus un film si a facut o eroare si ne-a bagat altul, adica asta. Si e ora 03:15! (jk)