| zambaretul88 a întrebat:

Caut si eu un film de groaza. L-am vazut acum cativa ani pe boom action. In film era vorba despre o familie care se muta de la oras la tara, intr-o casa in care un tata si-a omorat familia si a ingropat-o in beciul casei. Numai un baietel vede o fantoma in casa dar aceasta nu poate sa vorbeasca si nu poate spune nimanui pentru ca a avut un accident de masina cu sora lui. Noua familie se muta in noua casa, planteaza floarea soarelui in jurul casei dar cand aceasta ajunge aproape de recoltat cateva ciori se napustesc asupra barbatului, acesta fiind salvat de cel care isi omorase familia. Inca de cand s-au mutat in casa au observat ca pe acoperis erau cateva ciori sau corbi, nu mai tin bine minte. Barbatul care si-a omorat familia isi imagina ca noua familie care s-a mutat acolo era familia lui insa de fapt nu era asa si incearca din nou sa-i omoare dar acestia scapa, se ascund in beci si scapa. Barbatul moare in final iar corbii parasesc acoperisul casei. V-as fi recunoscator daca m-ati ajuta. Multumesc

Răspuns Câştigător
| M25M a răspuns:

Filmul se numeste The Messengers
http://www.youtube.com/watch?v=UYfy8pYXXko

2 răspunsuri:
| yo547 a răspuns:

Filme de groaza
The last exorcism part 2
Dark Skies
Black Rock
The Collection acum ca te-am ajutat primesc fundita?

| zambaretul88 explică:

Multumesc mult Mihai.