| Eugeniusu a întrebat:

Am vazut acum ceva vreme un film de groaza cu niste adolescenti puscariasi care au ajuns intr-un Hotel cu un politist si cu un actor care joaca' in Wrestling (el era cel rau), unul mare si chel. cred. Vreau sa-l mai vad odata dar nu mai stiu cum se numeste... Cine stie si imi spune primeste funda, multumesc!

Răspuns Câştigător
| DanielW a răspuns:

Scuze de raspunsul tarziu.

Filmul pe care il cauti se numeste See No Evil si wrestlerul-actor e Kane (Glenn Jacobs).

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Vorbesti de The Rock.
Dwaine Johnson intra pe situ lui oficial si iti scrie acolo toate filmele in care a jucat.

| Eugeniusu explică (pentru OnuOnulică):

Nu The Rock, pentru ca ala joaca in filmele de actiune, eu zic de unul chel mai mare ca The Rock... si nu cred ca are multe filme doar unul de groaza, multumesc oricum.

| OnuOnulică a răspuns (pentru Eugeniusu):

Aaa cred ca te referi la Stone Cold Steve Austin? da, cred ca ala e.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wrestlerul respectiv este activ sau retras din activitate?

| Eugeniusu explică (pentru anonim_4396):

Nu stiu, nu m-am mai uitat la Wrestling de mult timp.

| Toxyku a răspuns:

Cred ca este acesta : The Shawshank Redemption.

| Toxyku a răspuns:

Cred ca-i acesta : The Shawshank Redemption.