| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut acum doua saptamani o parte dintr-un film la TV. Actiunea se intampla pe Marte. Era vorba despre un criminal care a omorat un oras intreg si un echipaj de pe un tren de transport, si singura supravietuitoare, o fata cu parul blond, povestea totul la tribunal. In echipaj era si Jason Statham care se dadea la fata aceea. Stie cumva, cineva cum se numeste filmul? As vrea sa-l vad pe tot, dar nu-l mai gasesc.

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| Vlad_Patrulescu_1971 a răspuns:

Cauta-l pe google

| Lighter a răspuns (pentru Vlad_Patrulescu_1971):

Daca intentionezi sa pui astfel de raspunsuri mai bine pleci acasa, copile.

| Vlad_Patrulescu_1971 a răspuns (pentru Lighter):

Taci in mama ta de ****

| Lighter a răspuns (pentru Vlad_Patrulescu_1971):

Copilu', vezi cum vorbesti. Nu mi te adresa mie asa. Eu am venit aici sa pun o intrebare, nu ti se pare ca esti cam idiot? Logic ca am cautat pe google.

| Vlad_Patrulescu_1971 a răspuns (pentru Lighter):

Mars acasa ma!

| Lighter a răspuns (pentru Vlad_Patrulescu_1971):

Nu cred ca m-am facut inteles. Daca cumva te crezi superior mie, intru-cat sa ma jignesti, gresesti amarnic. Cu vocabularul tau nu poti cumpara nicio piersica, deci te rog frumos sa taci pana nu ranesti pe cineva.