| lalaladidilalala a întrebat:

Am vazut un film acum mult timp, cam cativa ani si nu stiu cum se numeste! Am incercat sa il caut dar nu l-am gasit! sad
Era vorba despre o fata care trebuia sa fie protejata de un barbat. Fata avea in jur de 12-13 ani si barbatul cred ca era Jason Statham, da nu sunt foarte sigura... Si ea se indragostise de el si se tot dadea la el da el incerca doar sa o protejeze. Fata mi se pare ca nu avea parinti sau ceva de genu! Barbatu era urmarit de niste tipi rai si incercau sa il omoare si pe el si pe fata si el mereu scapa sau ii omora!.
Deci cam cum se numeste?

Răspuns Câştigător
| Disharmony a răspuns:

Cred că e Leon: The Professional.

http://www.imdb.com/title/tt0110413/?ref_=nv_sr_3

Edit: Doar acum am văzut link-ul cu poza aia. Fără îndoială e vorba de Leon. Iar actorul e Jean Reno.

9 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Eu cred că vorbești de filmul: The Transporter 1 (2002)
http://www.cinemagia.ro/filme/the-transporter-curierul-4187/

Acum să te văd, ai atâtea variante... :))

| lalaladidilalala explică (pentru faramatania):

Nu e asta. Era o fata normala. adica avea parul bob ca sa zic asa si fuma si avea un ursulet. am o poza pe pc care seamana cu ea da nu stiu sa o pun aici... asta e prima mea intrebare. laughing)

| lalaladidilalala explică (pentru faramatania):

Https://www.google.ro/......ps?/search asta era o secventa doar ca ea era pe pervazul unui geam. da exact asa arata.

| LupulAlb a răspuns:

Poate Babylon AD?

| Controlfreak96 a răspuns:

Simplu, caută Jason Statham movies pe Google și te uiți care e că ți le arată toate filmele lui.

| lalaladidilalala explică (pentru Controlfreak96):

Uau. am cautat pana acum, era si logic.