| Anet a întrebat:

Am vazut anul trecut sau acum 2 ani, nu mai stiu exact, un film cu un grup de tineri care merg cu cortul la piramida de la Chicen Itza insa acolo descopera un fel de planta carnivora inteligenta care incepe sa ii devoreze rand pe rand.Stie careva cum se numeste si daca a aparut partea 2?

Răspuns Câştigător
| mihaela90 a răspuns:

Se numeste the ruins(2008),partea 2 nu este, cel putin nu a aparut

4 răspunsuri:
| Anet explică:

Nu @hombre "ţâţoiaele" nu sunt ale mele din fericire, asa ca am scapat whew!
*se bucura ca nu trebuie sa poarte sutien de tabla*

| ΞJustΞмэΞ a răspuns:

"Ia paracitamol ca o sa iti treaca arati draguta sa stii vreau sa te cunosc dar ce ai mancat de te doare stomacul" rolling on the floor)
"paracitamol" laughing) doamne.

| Altair92 a răspuns:

Primul film stiu ca se numeste "The Ruins", dar nu stiu daca apare vreo continuarehappy

| Hombre a răspuns:

Anet, ţâţoiaele sun ale tale? Ai grije, la cat sunt de incitante pot fi devorate, puneti sutien de tabla, paza buna trece primejdia rea.laughing