| CatrinaAndreea a întrebat:

Am vazut mai de mult un film dar nu mai stiu cum se numeste. Filmul era cu un grup de tineri care au concurat la niste întreceri cu masini si apoi nu stiu ce s-a intamplat si au inceput sa moara unul cat unul. Stiti cumva cum se numeste? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| edit28 a răspuns:

The Final Destination
(sau final destination 4)

| CatrinaAndreea explică (pentru edit28):

Acesta este! Mulțumesc mult!

2 răspunsuri:
| MihaiDenis a răspuns:

Cred ca Fast And Furious, dar su mai multe Fast And Furious 2, Fast And Furious 3, Pana la Fast And Furious 8, si in mai 2020 se va lansa Fast And Furious 9.