| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut aseara Anatomia lui Grey si Meredith a murit. apoi am citit pe net ca nu o sa moara. Pana la urma moare sau nu?

9 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Am vazut serialul de 7 ori sunt obsedata de el,nu, nu o sa moara, nu are cum sa moara pentru ca ea este personajul principal o sa-si revina ai sa vezi happy

| laurik1315 a răspuns:

Nup nu o sa moara...e moarta doar pentru ceva timp dupa care o resusciteaza si isi revine

| Shiver a răspuns:

Netul uneori minte
daca tu cu ochii ai vazut ca a murit inseamna ca a murit

| Dildau a răspuns:

Nu a murit, ea traieste in continuare. Sunt 7 sezoane, al 8-lea apare in septembrie, iar ea este in toate aceste 7 sezoane, binemersi.

| anaservic a răspuns:

Te-ai uitat la toate sezoanele?!

| Pufuleteeeee a răspuns:

Nuhappy funda?

| 985436982 a răspuns:

Normal ca nu moare. La televizor se difuzeaza sezonul 3 cred, iar ei in prezent filmeaza sezonul 8 cred.

| DdoarEuuu a răspuns:

Nus si eu ma intreb?

| PopaIoana a răspuns:

Buna andyy... pai parerea mea este ca nu o sa moara, si ca o sa-si revina episodul urmator, daca nu intra pe www.filmede10.ro si cauta grey`s anatomy si uitate la episodul ce urmeaza. Sper ca ti-am fost de ajutor.