| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut ca a aparut un serial, The Shannara Chronicles, e bun de ceva?
E canceros? Daca intelegeti la ce ma refer

Răspuns Câştigător
| MaliciousDeath a răspuns:

N-as spune ca e tocmai canceros, dar e genul ala de serial aventura&sf unde nu se pot abtine de la clisee romantice si nici nu prea-mi place cum arata dpdv vizual.Eu l-am inceput mai mult pentru tipul elf, dar nu l-am continuat.Probabil imi placea mai mult daca era desen animat sau joc video, firul narativ e ok.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sincer, din experienta iti zic sa incerci singur un serial sa vezi daca-ti place sau nu. Pentru mine un serial nu conteaza cat zic unii ca e de bun, daca n-are acel ceva sa ma prinda, degeaba. Gen, sunt printre putinele persoane carora nu le place PRison break. happy Nu zic ca nu e un serial bun, dar mie nu-mi place.
ASa ca mai bine il vezi si te convingi singur.

| anonim_4396 explică (pentru Adry05):

Mie mi-a placut Prison Break pana am dat de The Mentalist

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mersi, dar am citit descrierea pe cinemagia deja
La ce ma ajuta? Ca nu descrie nimic

| TheBoy93 a răspuns:

The Shannara Chronicles este un serial TV american fantastic dramatic creat de Alfred Gough și Miles Millar. Este o ecranizare a trilogiei originale Shannara scrisă de Terry Brooks. A avut premiera pe MTV în SUA la 5 ianuarie 2016