| Ioscaa1 a întrebat:

Ce serial imi recomandati? Am vazut Prison Break,Arrow,The Flash,Legends of Tommorow,Teen Wolf,Terra Nova, vreau sa ma uit la(The Shannara Chronicles)dar nu sunt sigur inca.

6 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

AHS!

| Daniellllll1 a răspuns:

Suits,Supernatural,The vampire diaries-Seriale de top,in special Suits si Supernatural, la fel e si The Mentalist, Banshee mai e un serial bun
Dintre toate astea pe care le-am scris aici, ar trebui sa vezi neaparat Suits, Supernatural (11 sezoane pana aucm rolling on the floor ), si The Mentalist e un serial extraordinar, TVD e un serial foarte bun, apoi un serial bun, Banshee.
1.Suits-Supernatural(nu ma pot decide rolling on the floor )
2.The Mentalist
3.The vampire diaries
4.Banshee

| MadagasHardwell a răspuns:

Breaking bad, the walkind dead; astea sunt esențiale laughing

| MitzaaRulzz a răspuns:

Uita-te la sherlock laughing

| Turcu_Alessio_1999 a răspuns:

Eu ti-as recomanda Game Of Throne, Supernatural, SuperGirl, Breaking Bad, Gotham, The 100, The Walking Dead, The Originals, The Vampire Diaries, si daca vrei sa le vizionezi intra pe playfs.com Funda?

| furyzen1 a răspuns:

Iti recomand game of thrones si detectivii din louisiana, sunt misto ambele