| anonim_4396 a întrebat:

Am văzut că s-a făcut o nouă categorie : "Categoria filmelor şi a serialelor". Mi se pare genial pentru că filme se tot căutau şi găseai întrebările la "Timp liber" sau pe la "Trivia/Amuzante".

Ce spuneţi? Ce părere aveţi? Ce alte categorii propuneţi să se facă?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Datorita lui TPU Player s-a facut noua categorie. @BlackAndWhite, el a venit cu propunerea. Uita-te aici :

http://www.tpu.ro/......tegoriile/

7 răspunsuri:
| BlueByMe a răspuns:

Sa faca de ex,, jocuri''

| IrinaAndreea a răspuns:

Da, am vazut si mi se pare super ca s-a facut. Nu am idei acum de categorii noi, dar ma voi gandi si revin cu un raspuns. big grin

NOname
| NOname a răspuns:

Wow! Este super! big grin Nu-mi vine sa cred, ca pana la urma au facut-o. Cred, ca momentan ne ajung si aceste categorii. Oricum si asa o sa fie deja mult mai aerisit si ordonat pe site. Mersi, ca ne-ai atras atentia! kiss

| marrr a răspuns:

Suuuper eu abia acum am vazutbig grin Observasem ca s-a schimbat ordinea categoriilor, dar abia acum vad aceasta categorie. E foarte interesanta si sper sa ne folosim cat mai mult de ea, ca ne va ajuta pe viitorbig grin

| Bacemi a răspuns:

Ma bucur foarte mult ca s-a realizat. Lui TPU Player trebuie sa ii multumim cu totii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@bacemi

El a venit cu idea?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@bacemi

Da, m-am "documentat" între timp.