| gigel68 a întrebat:

Am vazut cu cativa ani in urma un sf. imi aduc aminte doar o faza din el.
o echipa (politie sau teroristi) urmareau pe unul. ala a intrat intr-un motel/bloc iar echipa avea posibilitatea de a opri timpul in loc.
la un schimb de focuri (timpul era oprit) intr-o camera in care 2 si-o trageau, ea care era deasupra a fost impuscata in cap, iar la revenirea timpului ala a ramas ingrozit. scena de mai sus se petrecea noaptea. stie cineva cum se numeste filmul?

2 răspunsuri:
| Amorezatul a răspuns:

The Frighteners? Daca nu incearca aici http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_time_travel_science_fiction ai o lista cu aproape toate filmele care au ca subiect calatoria in timp! Daca aveai mai multe detalii era si mai ok!

| gigel68 explică:

Nu era vorba despre calatoria in timp, era vorba doar despre inghetarea timpului.
o vreme l-am confundat cu Minority Report, din cate-mi aduc aminte se aseamana putin.