| Nutescudaniel a întrebat:

Cu ani in urma am vazut un film, pe care as dori sa il revad, dar nu imi amintesc cum se numea si nici mare lucru din el. Stiu ca era vorba despre diavol sau revenirea diavolului pe pamant.
Imi aduc aminte ca filmul incepea cu niste scene din timpul cruciadelor, iar urmatoarea scena era dintr-o camera de hotel, unde era si diavolul. Actorul care interpreta personajul negativ era chel in partea de sus, dar avea plete si unghii foarte lungi.
Poate este cineva caruia îi suna cunoscut ce am descris eu aici, chiar daca este destul de vagă descrierea.
Va multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil să fie Devil's Due.

| Nutescudaniel explică (pentru anonim_4396):

Nu, cel pe care l-am vazut eu trebuie sa fie ceva mai vechi, acest film despre care vorbiti dumneavoastră este din 2014.
Oricum, mulțumesc din suflet pentru răspuns, o sa ma uit si la acest film, pare interesant.