| NothingImportant200 a întrebat:

Am vazut filmul camp rock 2 online, dar nu pana la capat. Am vazut doar pana atunci, cand sa aflat ce tabara castiga. Am azut ca e camp star, dar pe urma s-a terminat si nu stiu ce a urmat! Cine imi zice si mie ce s-a intamplat si vreau sa imi ziceti nu sa-mi dati linkuri. Va rog mult. Funda la cel mai explicit raspuns!

Răspuns Câştigător
| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Buna! Deci. da, camp star a castigat si toti au fost tristi [cei de la camp rock]. Ei au facut un fok de tabara dupa si toti au cantat This is our song. Cei de la camp star au vazut fokul de tabara si s-au alaturat si ei fokului [mai putin negru` ala de la camp star, am uitat cum il chema blushing]. Si toti de la camp star le-au spus lui mitchie si celorlalti ca vor sa se inscrie la camp rock ca e mult mai amuzanta tabara asta. Tess va merge la camp rock vara urmatoare.Si pana la urma a fost un final happy, iar camp rock nu s-a inchis.Asta a fost finalul tongue. Fundaaa? puppy dog eyesbatting eyelashes

27 răspunsuri:
| SophieLoVeKorea a răspuns:

Deci...Camp Star au castigat si cei la Camp Rock au inceput sa planga mai ales Michie, iar Tess a vazut-o pe Michie si s-a intristat si ea si dupa a imbratisat-o si Michie a plecat cu Shane dezamagita, iar Dana cu Neit s-au imbratisat si ei si Jason cu rockarii junior au plans, dar Jason nu vroia sa se faca de ras asa ca incerca sa se abtina dar nu a rusit. Dupa Michie si Shane au mers la un picnic impreuna si amandoi erau dezamagiti ca au pierdut si au vorbit unu cu altu si apoi s-au sarutat si au plecat spre focul de tabara de la Camp Rock unde au inceput sa cante melodia: This is are song.Si in timp ce cantau ei acolo vad niste barci de la Camp Star.Si vine Tess cu Dana si cu altii din Camp Star si spun ca de la anul se vor inscrie si ei in Camp Rock pentru ca au vazut cand cantau la concurs Michie si Shane cat de uniti sunt cei de la Camp Rock si cata distractie este acolo. Iar dupa continua melodia si arata toti actorii.La sfarsit arata parti amuzante din Camp Rock cu Michie si Shane cand sunt consilieri. Fundita te rog cu cireasa deaspurabatting eyelashes. A si apropo... o sa fie si Camp Rock 3.deja au inceput filmarile pentru el si cam in aceeiasi perioada o sa apara si la noi in 2011winking.

| NothingImportant200 explică:

Multumesc de raspunsuri. Toate meritati funda! Dar am considerat acel raspuns cel mai explicit! Sper ca nu va suparati!:*

| Antonia981 a răspuns:

Pai. A castigat Camp Star, Mitchie si Shane au fost dezamagititi, nu puteau sa creada ca au pierdut,
apoi s-au dus toti in tabara Camp Rock, au facut un foc de tabara!
Mitchie si Shane erau la un moment dat singuri si au vorbit despre tabara, dupa care s-au sarutat!
Mitchie a facut pasul de al saruta! Apoi s-au dus la focul de tabara si au cantat:"This Is Our Song"...
In timp ce cantau au venit cei din tabara Camp Star inclusiv si Tess,
si i-au intrebat daca se poate in vara urmatoare sa se inscrie si ei,
pentru ca in Camp Rock e mult mai multa distractie decat in Camp Star!
Si Dana a ramas cu Nate! Au cantat toti pana la sfarsit
si sigur va exista si Camp Rock 3 pentru ca au zis cei din
Camp Star:"Vara urmatoare vrem si noi sa venim aici!". deci sigur va fi!
Sper ca te-am ajutat! Pupici!

| Bloondyna a răspuns:

Poi dupa ce au aflat ca camp star au castigat toti erau tristi. Sau intors la tabara, si au facut in foc de tabara cum faceau ei de obicei. Si au inceput sa cante si restul. Dupa aceea sau alaturat si restul de la camp star, toti vrand se sa inscrei in tabara camp rock de la vara. Si dupa aia a continuat cu un cantec si gata. Deci tot a fost un happy endingbig grin. Fundabatting eyelashes?

| d3yutza_8705 a răspuns:

Pai dupa ce au aflat crae tabara este castigatoare cei din camp rock se intorc la ei in tabara.Are loc un dialog intre mici si shein prin intermediul caruia isi exprima durearea din suflet pentru faptul ca nu au castigat(shein spune:chiar nu imi vine sa cred ca nu am castigat)dupa care o ia pe mici de mana si o duce la ceilalti in jurul focului si incep sa cante un cantec numit:This Is Our Song, iar spre sfarsitul cantecului vin mai muli copii cu parintii lor si spun ca vor si ei sa se inscrie in camp rock. iar tess se intorce si ea din camp star si ii intreaba pe cei din camp rock daca de la anul este loc si pentru ea...incep sa cante cu totii iar filmul se temina o data cu terminarea cantecului.cam atat. sper ca am fost destul de explicita, si ca ai inteles. funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce a urmat dar uitate astazi pe disney chennels si vei afla

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai a castigat star dar apoi la final toti copii de la star au venit la camp si au ramas acolo iar cealalta tabara a dat faliment

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa competitie joe jonas s-a sarutat cu demi lovato si s-au dus la un foc de tabara si au cantat impreuna. apoi au venit la focul de tabara si camp star. si unii din ei s-au dus in camp rock

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa ce au pierdut, cei din camp rock s-au intors in tabara lor in jurul focului de tabara. Apoi, in timp ce cantau, pe apa au aparut lumini, acele lumini fiind cei din camp star cu lanterne. Apoi au stat ambele tabere in jurul focului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai au fost 8 chiatri la acea competitie.camp star a castigat concursul dar camp rock a reusit sa ramana in picioare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa aceea au plecat cei de la camp rock in tabara la ei si au cantat sein si michi si au venit aia de la camp star cu barcile si se mutau la tabara rock

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se numaste ultima melodie a lor na na na nana nanana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te pe disney channel si vei afla aproape mereu il da reluare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te pe disney channel si vei afla aproape mereu il da in reluare seara sau dupa amiaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa aceea toti sunt suparati dar joe si demi au inceput sa cante la foc de tabara si cei de la tabara star veneau cu barcile la cei din camp rock si toti ce de la star au vrut sa se mute la camp rock pentru ca acolo era mai distractiv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apoi cei de la Camp Rock au facut un foc de tabara si toti din Camp Star inclusiv turistii au hotarat sa ramana la Camp Rock pentru ca ei se distreaza mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce povestiti in loc sava incantati ca l-ati vazut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

stiti numai sa povestiti sfarsitu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apoi toti s-au suparat din camp rock apoi michi si shane s-au sarutat si au cantat la focul de tabara si au inceput sa vina si copii de la camp star si vroiau sa se inscrie la ei anul viitor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa ce a castigat camp star, toti cei din camp rock s-au intors in tabara pentru a face un foc de tabara, hotarandu-se sa cante "This is our song". Vazand focul, cei de la camp star au venit in tabara rock.Toti din tabara star s-au alaturat camp rock-ului, iar Tess a spus ca se va alatura taberei rock vara urmatoare.In final, tabara castigatoare s-a dovedit a fi camp rock.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Grozav film

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti dic camp star au venit la camp rock pentru ca au vazut focul de tabara si au spus ca ei nu se se fac chestii de genul asta iar anul viitor vor venii in camp rock

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu am vazut tot filmul camp rock dar nu pot sa iti zic SECRET

| crissi a răspuns:

Apoi a inceput mici sa planga, si tess a venit si a luat-o in brate.Camp rock a facut un foc de tabara si au venit si cei din Camp star.Si au cantat impreuna.Si tess vine de la anul inapoi in taba cam rock si ceilalti de la camp star...

| Ramony a răspuns:

Castiga camp starcrying