| AliiIlysm a întrebat:

Am vazut filmul Twilight Saga Breaking Down Part 1. urmatorul film se va numii Twilight Saga Breaking Down Part 2 sau Twilight Saga Midnight Sun? Help? fundita

4 răspunsuri:
| AdiSR a răspuns:

Asta-i ordinea:
1 Twilight
2 The Twilight Saga: New Moon
3 The Twilight Saga: Eclipse
4 The Twilight Saga: Breaking Dawn

| RosaL a răspuns:

Twilight saga breaking dawn part 2

| d33ajustme a răspuns:

Twilight Saga Breaking Down Part 2 pentru ca Twilight Saga Midnight Sun ii primul film din twilight

| AliiIlysm explică:

Poi si Midnight Sun? Pe wikipedia asa scriee ca Twilight Saga Breaking Down Part 2 apoi Twilight Saga Midnight Sun straight face. Sau cv de genu'.