| ZuettH a întrebat:

Heiii ziceti repede happy
Merita sa iau cartea Twilight saga - Breaking down part 1? am vazut filmul si mi-a placut ff mult happy plzzz dc credeti ca ii asa int?

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Buna happy
Eu iti recomand sa ti-o iei, mai ales ca spui ca-ti place filmul.
Asa am facut si eu cu Jurnalele Vampirilor.Am toate cartile happy

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Mersi pentru funda love struck

| Irina117 a răspuns:

Bună! Am înțeles că e superbă cartea, cu toate că nu am citit-o. Pritena mea mi-a sus că diferă cu filmul și că e interesantă. Depinde detine, dacă chiar ăți dorești să vezi cum e, cumpăr-o!

| BellaComy a răspuns:

Mie una nu-mi place Twilight.Dar daca tu iti doresti asa de mult.Eu zic sa o citesti.Multa lume spune ca este o carte foarte bunelaughing