| Andruska55 a întrebat:

Am vazut filmul twilight toate 3 partile, abia astept breaking dawn. M-a impresionat aceasta poveste si o ador.Eu asa vrea sa imi spuneti un film care sa fie in genul acestuia:adica sa fie drama romantic dar si actiune...va rog astept pareri si filme

4 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Serialul The Vampire Diaries sau True Blood!

Iar filme The Covenant, The Notebook.

Răspuns utilizator avertizat
| Kira9747 a răspuns:

Iti sugerez serial The Vampires Diares, de fapt acesta este un serial si este exact concurentul fimului.Sunt si carti "Jurnalele Vampirilor"

| bilexa a răspuns:

Am citit ultima parte din Twilight, e superba, cu siguranta fimul o sa fie beton. Uita-te si tu la True blood tot cu vampiri, e mai sadic dar te prinde in schimb The vampiree diares e exact ce cauti