| RadikalGamer a întrebat:

Am văzut ieri un film. Era despre un băiat care venea din anul 3274 parcă. În acel an totul era perfect, dar nimeni nu se iubea, nu aveau prieteni etc. Acel băiat a citit o carte, scrisă de Elizabeth. S-a întors în timp ca să înțeleagă ce scria în cartea aceea despre dragoste. Mai pe final știu ca acel băiat i-a salvat pălăria Elizabethei. Cum se numea filmul? big grin

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Am văzut şi u filmul şi se numeşte 'Iubitul meu din viitor'.
Succes!

| Ligh7NiNg a răspuns:

Seven days ago? Asa cred mai multe detalii