| Sw33tG1rl4ever a întrebat:

Cum se numea filmul? Salut TPU! Am vazut mai de mult un film la televizor despre un grup de 4 copii care au mers intr-o excursie cu clasa in alt oras si si-au facut un plan pentru a prinde niste hoti. Erau parca 3 baieti si o o fata. Un baiat era negru si gras si fata il placea pe un baiat ( dar nu cel negru ). Ei aveau mai multe chestii pe care le-au intrebuintat pentru a prinde hotii ( un laptop cu care i-au inregistrat, statii de receptie etc. ). Si dupa ce au prins hotii a aparut un articol in ziar in care scria ceva de genul " 4 tineri din din New York City au salvat aurul orasului... ( si scria numele orasului ). Apoi s-au intors in orasul lor. Va rog sa imi spuneti cum se numea filmul, dau funda!

Scuzati categoria, dar e mai accesata.

2 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

Nu pot sa explic in cuvinte ce am simtiti cand am citit descrierea filmului... filmul acesta l-am vazut si eu dar nu am retinut numele... si eu am pus o intrebare pe TPU, dar nu m-a ajutat nimeni, asa ca daca ti-l divulga cineva, negresit mi-l spui si mie. vb

| Sw33tG1rl4ever explică (pentru cristianorudi7):

Ok, iti voi spune. Te adaug acum la prieteni. As vrea tare mult sa revad filmul. L-am vazut acum vreo 2 ani. Cand s-a terminat cred ca nu a mai scris " Ati urmarit filmul... " si de aceea nu stiu.