| MichaelJackson123 a întrebat:

Am vazut intr-o noapte acum cativa ani un film la televizor si i-am uitat numele. Era animat, cu doua fete gemene (nu stiau una despre cealalta) care au mers in aceeasi tabara si acolo au descoperit ca erau surori. Apoi si-or schimbat vietiile intre ele si una trebuia sa invete sa cante la pian pentru ca urma sa aiba un spectacol. Si cam atat imi pot aminti.

Sper ca ati inteles ceva din ce am povestit.

Ma poate ajuta cineva?

9 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

E filmul cu Lindsay Lohan, The parent trap. Se dadea acum multi ani la tv destul de des

| alexboss2020 a răspuns:

Nu stiu!

| MichaelJackson123 explică (pentru alexboss2020):

De ce ai mai răspuns dacă nu știi?

| alexboss2020 a răspuns (pentru MichaelJackson123):

Stai cred ca imi amintesc, asteapta putin!

| alexboss2020 a răspuns:

The Parent Trap, cred ca asta este! Sincer nu mai tin bine minte, a trecut ceva timp!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Billboard Dad (1998) Doua gemene isi iau in serios rolul de Cupidon pentru tatal lor. Tess si Emily Tyler (Mary-Kate Olsen si Ashley Olsen) au norocul sa aiba un tata foarte bogat, un artist de succes. Sotia lui a murit cu ceva timp in urma si fetele cred ca tatal lor, care nu a mai iesit cu nimeni de atunci, este foarte singur si nefericit.
Tess si Emily sunt convinse ca tatal lor ar trebui sa-si gaseasca o iubita, insa au priceput ca el nu e prea priceput la intalniri romantice.
Gandindu-se ca ar avea nevoie de o mana de ajutor, gemenele dau un anunt in ziar. Peste putin timp, sute de femei raspund anuntului, iar Maxwell redescopera iubirea.
Singurul nefericit este agentul lui Maxwell care este de parere ca arta clientului lui are de suferit acum, ca este multumit. Drept urmare, agentul isi vara coada in relatie, incercand din rasputeri sa-l desparta de prietena lui. Insa gemenele care s-au straduit atata nu pot sta deoparte...Cred ca asta e filmul

http://www.cinemagia.ro/filme/billboard-dad-anunt-matrimonial-8333/

| Notmyaccount a răspuns:

Secretul celor doua Lotte. Exista si o carte. Romanul este foarte frumos. L-am citi si eu.

| Notmyaccount a răspuns:

Alta denumire a filmului ar mai fi " das doppelte Löttchen".

| cristinamnt a răspuns:

The parent trap se numește. Știu de el pentru ca ni l-a pus profa de romana intr-o ora