| scosmynnnn a întrebat:

Am vazut la tv de vreo 2 ori un film cu Van Damme, era intr-o scoala unde au intrat niste hoti iar acolo erau elevi si Van Damme profesor. Daca-si aminteste cineva cum se numeste.
A fost de multe ori la televizor!

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cu Van Damme nu cunosc... Vezi, poate filmul e cu Arnold Schwarzenegger...

Kindergarten Cop (1990)
https://ro.wikipedia.org/wiki/Poli%C8%9Bist_de_gr%C4%83dini%C8%9B%C4%83

| WhiteTheShowZ a răspuns:

Back to school parca era

| scosmynnnn explică (pentru WhiteTheShowZ):

Nu e... E cu Van Damme filmul de care spun eu dar nu-mi aduc aminte cum se numeste deoarece nu l-am vazut de la inceput.