| Nick9331 a întrebat:

Ciao! Vã mai aduceƫi aminte de desenele pe minimax cu un animal asemãnãtor maimuƫei, dar de culoare galbenã şi cu pete negre? Trãia in junglã o familie la care copilul acestora se imprietenise foarte bine cu animalul respectiv, imi plãcea foarte mult dar nu mai ştiu cum se numeşte. dacã nu mã inşel incepea cu big grin mersi anticipat şi cel ce mã va ajuta primeşte fundã! happy >:d

Răspuns Câştigător
| resort a răspuns:

M-ai facut sa-mi aduc aminte de un desen animat preferat chiar. Marsupilami asa se numeste animalul celahappy

4 răspunsuri:
| Ovidyu54 a răspuns:

Marsupilami laughing

| Ovidyu54 a răspuns:

Dar nu cred sa-l gasesti dublat poate subtritrat in romana

| dymon a răspuns:

Marsupilami ...ma uitam si eu cind eram mic happy

| Nick9331 explică:

.incepea cu (m) blushing