| Aliutza a întrebat:

Am vazut mai demult un film despre un indian care a murit (nu mai stiu in ce conditii) si, pentru ca intre el si sotia lui era o dragoste foarte puternica, pe la sfarsitul filmului el s`a intors din morti, ca sa fie impreuna cu ea. Daca stiti despre ce vorbesc, imi puteti spune, va rog, cum se numeste filmul? (nu era de groaza, era mai mult o drama romantica)
Dau fundita pentru pentru primul raspuns corect si voturi pentru celelalte.

Răspuns Câştigător
| Alessio_8778 a răspuns:

Cauta, Blueberry 2004