| Britney22 a întrebat:

era mai demult un film animat cu niste jucarii o papusa si un ursulet care aveau viata si la sfarsitul filmului cele 2 jucarii isi gasesc copii, si mai era si un caine in film, stiti cum se numeste filmul? Dau fundita

Răspuns Câştigător
| DrunkenRat a răspuns:

L-am gasit! http://programtv.ele.ro/......15820.html

6 răspunsuri:
| DrunkenRat a răspuns:

Imi amintesc desenul animat. laughing) De acolo am invatat cuvantul 'tipic'. Se numea ceva cu 'jucarii pierdute' si ursul era 'tedy' dar am cautat pe google si nu vad nici urma de ele.

| DrunkenRat a răspuns:

Se pare ca devine o enigma oficiala, uite :))) : http://www.TPU.ro/......og-sa-imi/

| stefyyyy a răspuns:

Era ceva de genul jucarii parasite.

| MNIDenisa a răspuns:

Povestea jucariilor? (Toy story)?happy

| TansanNicoleta a răspuns:

Jucariile parasite

| StircuGeorge a răspuns:

Si eu le caut, asa am ajus aici, sar parea ca au disparut de tot, ce pacat, desenele vechi si frumoase din copilariee pierdute sad